Yürüyen Evler Nedir?

Yürüyen Evler Nedir?

Pera tiny house evleri ile sizin de kapılarınız doğaya açılabilir. İstediğiniz yere taşıyabilir ve dilediğiniz yerde konaklayıp doğanın keyfini sürebilirsiniz. A kalite malzeme ve uygulama ile uzun süre kullanabileceğiniz en iyi tiny house modellerimizi inceleyip siparişlerinizi verebilirsiniz. Gökyüzü ile iç içe doğanın keyfini sürebilirsiniz. Tiny house evlerimiz arasında farklı modeller yer almaktadır. Farklı kullanım alanları, kapasite ve modellere sahip bu evler arasında en uygun pera tiny house modelleri sevilen ve tercih edilen modeller arasındaki yerini almıştır. Doğayla ve doğamızla uyumlu çevreyi koruyan, ekolojik konut teknolojileriyle, doğal yaşama da destek oluyoruz.

Pera house olarak hayali yaşamından büyük insanlar için plakalı, ruhsatlı, A kalite malzeme ve işçilik ile yaşam alanlarınızı doğayla bütünleştiriyoruz. Özel olarak tasarladığımız tekerlekli, ruhsatlı, plakalı ve imar sorunu gerektirmeyen modellerimiz ile fabrika ayarlarınıza geri dönebilirsiniz. 2.55mx8m ebatlarında 29 m2 kullanım alanı ve 5 kişilik kapasitesi olan modelimiz ile doğayla buluşmayı ertelemeyin. Pera tekerlekli evler oldukça dayanıklı malzemeler ile üretilmiştir. Her türlü hava koşullarına uyum sağlayabilme özelliklerine sahiptir. Yaratıcı ve işinde uzman mimarlar tarafından tasarlanan bu evler tamamiyle hayatınızı kolaylaştırma üzerine dizayn edilmiştir.

Evimizin içerisinde özel ve kullanışlı mutfağı, tuvaleti ve banyosu yer almaktadır. Ailenizle ya da tek başına çıkacağınız tatiller için oldukça kullanışlıdır. Tiny house evimizi isterseniz tekerlekli bir karavan şeklinde isterseniz de bir noktaya sabitleyerek kullanabilirsiniz. Tamamen size özgü olacak olan bu evi dilediğiniz şekilde kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. 1.sınıf ithal thermowood fırınlanmış finlandiya çamı kullanılarak imal edilmektedir. Tekerlekli, taşınabilir, plakalı, ruhsatlı, tescilli ve O2 belgeli olarak teslim edilmektedir. İmar sorunu yaşamadan, istediğiniz yere konumlandırabilir ve konaklayabilirsiniz. Tiny house alındığında dikkat edilmesi en önemli olan konu yapının boyutları ve plakalı ruhsatlı olmasıdır çünkü ancak bu koşullarda imar sorunu yaşamadan istediğiniz parka, bahçeye, araziye park edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.