Tiny House Prefabrik

Tiny House Prefabrik

Tiny house prefabrik tasarımları şıklık ve sade bir yaşamı bir arada bulmak isteyen müşterilerimiz için özel olarak üretilmiş evlerdir. Birçok insanın hayali olan dilediği yeri yuvaya dönüştürme arzusu prefabrik tiny house çeşitleriyle gerçeğe dönüşür.

Tiny House Prefabrik Ev Nedir?
Tiny house prefabrik evler mini ev konseptinin önemli bir parçasıdır. İç mekanları lüks olarak dekore edilir ve dış mekanı uzun yıllar boyunca zarar görmeden kullanılabilir. Her türlü doğal şarta ve iklime uygun olarak üretilmektedir. Son zamanlarda moda akımı haline gelen tiny house ev modelleri isteğe göre tek katlı veya dubleks olarak tasarlanabilir.

 • Tiny House Prefabrik ile Sıradan Prefabrik Evlerin Farkları
  Sıradan prefabrik evler oldukça kullanışsız, sabit ve genellikle geçici amaçlarla kullanılan evlerdir. Plastik ağırlıklı yapılarıyla konforsuz bir seçenektir. İzolasyon ve yalıtım sorunları yanında kendi enerjisini üretemezler. Tiny house prefabrik evler taşınabilir. Panellerle enerji sağlanabilir, iç mekanlarında konforlu mutfak, banyo ve yatak odaları bulunabilir. İzolasyon yapısı sayesinde ömür boyu tam donanımlı bir ev olarak yaşam sürdürülebilir. Detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 • ÖRNEK BİR TİNY HOUSE VİDEOSU – SONUNA KADAR İZLEMELİSİNİZ.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Yusuf DEMİR
  Yusuf DEMİR
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?