Tiny House Nerelere Yapılır

Tiny House Nerelere Yapılır

Tiny house nerelere yapılır? Taşınabilir ev konsepti olarak bilinen tiny house’lar hangi arazilerde kullanılabilir? Tiny house için izin gerekli mi? Tiny house nerelere yapılır ve özellikleri nelerdir? Merak edilenleri siz değerli ziyaretçilerimiz için ele aldık.

Tiny House Nedir? Tiny House Ne İşe Yarar?
Tiny house mobil ev ya da küçük taşınabilir ev olarak bilinmektedir. Uzman firmalardan temin edilen bu evler, doğal ahşap malzemeden üretilir. Sıradan evlerin fazlalıklarının yer almadığı evlerde temel ihtiyaçları karşılayacak banyo, mutfak, oturma ve yatma alanları yer alır. Doğa dostu kabul edilen mobil evlerde ısıtma soğutma için klima ve enerji ihtiyacını karşılamak için güneş panelleri gibi cihazlar kullanılabilir. Firmamızda üretilen modeller, 20 – 50 metrekare arasında değişmekte ve 2 – 9 kişilik olarak tasarlanabilmektedir.

Tiny House Nasıl Taşınır?
Evlerin modellerine göre normal arabalar veya dört çekerli araçlar taşıma için tercih edilebilir. Sabitlenebilir tiny evler için firmamızdan taşıma hizmetiyle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Tiny House Kurmak İçin İzin Gerekli mi?
Araç statüsünde yer alan tiny evler için ruhsat bulundurmak yeterlidir. Ancak bazı araziler için özel izinler almak gerekebilir. Konuyla ilgili tüm detayları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Tiny House Nerelere Yapılır?
Tiny house kimileri için ömürlük bir yaşam alanı, kimileri için seyahat ve tatil aracı olarak kullanılır. Dilerseniz belirli dönemlerde tiny house modelinizi kiraya vererek gelir elde edebilirsiniz. Bu evlerin en iyi yanı istenilen yere taşınması ve kurulabilmesidir. Dört mevsim koşullarına uygun olan mobil evler istenilen yere götürülebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.