Tiny House Likya

Tiny House Likya

Tiny house likya evleri, doğa ile baş başa bir tatil ve huzurlu bir yaşam için özel olarak tasarlandı. İstediği yerde keyifli bir yaşam sürmek isteyenleri bekleyen uygun fiyatlı küçük ev modellerimiz, artık yeni özellikleriyle çok daha lüks ve konforlu.

Tiny House Likya Evlerin Avantajları
Küçük ve şık tasarıma sahip evler günümüzün yeni yaşam konseptlerinden biri. Kalabalığın, gürültünün ve trafiğin olmadığı yerlerde hayat sürdürmek ve tatil yapmak için tasarladığımız evler sizi betonlaşmanın kötü etkilerinden uzaklaştıracak. Tiny house likya küçük evlerde bir evde olması gereken alanlar ve teknik özellikler bir arada bulunuyor.

Güneş panelleriyle enerji ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz taşınır küçük evlerde, banyo, mutfak, koltuk, yatak, televizyon, klima, buzdolabı ve fırın gibi özellikler yer alıyor. Sıradan karavan evlerden farklı olarak, mühendis ve mimarlarımızca dizayn edilen tiny house modelleri, yoğun ahşap yapısı ve şirin iç dekorasyonuyla göz dolduruyor. Doğa dostu yapı malzemelerinin bir araya gelmesiyle oluşan evlerimizle istediğiniz araziyi evinize dönüştürmeniz artık mümkün.

Yeni Nesil Tiny House Evleri
Gelişen teknoloji ve mühendislerimizin projeleriyle tiny house konseptini sizin için yeniledik. Bir zamanlar sadece araçla çekilen ve 10 – 15 metrekare olan ev modellerimizi günümüzde, 2+1 gibi geniş seçeneklerle müşterilerimize sunuyoruz. Tiny house likya fiyatı ve yeni özellikleriyle artık çok daha akıllı ve güvenli. 10 metrekareden 40 metrekarelere kadar olan taşınabilir küçük ev modelleri uygun ödeme koşullarıyla sizleri bekliyor. Yeni renk ve iç mimari özelliklere sahip modellerimizden birini seçebilir ya da tasarım ekibimizle görüşerek hayalinizdeki evin hazırlanmasını bizden isteyebilirsiniz.
Tiny house likya evleriyle dilerseniz Ege ve Akdeniz’in yemyeşil doğal manzaraları eşliğinde bir yaşam sürdürebilir veya dilerseniz evinizin kendi istediğiniz özel bir araziye kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Yusuf DEMİR
Yusuf DEMİR
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?