Tiny House İstenilen Ölçüde Yapılabilir Mi?

Tiny House İstenilen Ölçüde Yapılabilir Mi?

Tiny house istenilen ölçüde yapılabilir mi? Tiny house kaç metrekare büyüklüğünde üretilir? Tiny house kullananlar arasında yerini almak ve dilediği yerde yaşam sürdürme özgürlüğünü tatmak isteyenler için tiny house boyutları konusunu inceledik. Tiny house istenilen ölçüde yapılabilir mi, sorusunun yanıtı yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Neden Tiny House
Tiny house, hem masrafsız bir eve sahip olmak isteyen hem de istediği yerde, özgürce yaşam sürdürmek isteyenler için ortaya çıkmış bir fikirdir. Dışı ahşap görünüme sahip olan bu evlerde, göz alıcı minimal bir tasarım ortaya konmaktadır. Tiny house taşınabilir ve dilediğiniz yerde sabitlenebilir olma özelliği taşımaktadır. Doğa dostu olan bu evlerde güneş panelleri kullanılabilmektedir. Isıtma ve soğutma sistemlerine sahip evlerde oturma grupları, yatak alanı, mutfak, banyo ve tuvalet bulunur.

Tiny House İstenilen Ölçüde Yapılabilir mi?
Tiny house modellerimiz genellikle yükseklikleri 5 – 9 metre arası değişiklik gösterecek şekilde üretilmektedir. Firmamız müşterilerine farklı yükseklik özelliklerine sahip ev seçenekleri sunabilmektedir. İdealinizdeki tiny house modelini bizimle paylaşabilir ya da mühendislerimizle birlikte hayalinizdeki ölçülerde ev modelini belirleyebilirsiniz. Tiny house ölçüleri yanında, metrekare özellikleri de ihtiyaca uygun olarak belirlenmektedir. Sizler için özel olarak tasarladığımız mobil evler 20 ile 50 metrekare arasında değişiklik gösterebilir. Tiny house istenilen ölçüde yapılabilir mi, sorusunun dışında da merak ettiğiniz tüm teknik özellikleri bizlere rahatlıkla sorabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Mehmet Ali Avados dedi ki:

    İletişime geçebilirmisiniz