Tiny house için soba veya şömine yapılabilir mi

Tiny house için soba veya şömine yapılabilir mi

Tiny house evler kış şartlarında kullanıma uygun mu? Taşınabilir küçük evler kişiselleştirilebilir dekorasyona sahip olarak üretilebilir mi? Tiny house için soba veya şömine yapılabilir mi, sorusuyla birlikte, tiny house ev modelleri ile ilgili merak edilen pek çok konuya bu yazımızda yanıt verdik.

Tiny House Kış Şartlarına Uygun mu?
Günümüzün en renkli tiny house çeşitleri, uzman mühendislerimiz tarafından geliştirilmekte ve modern tesislerimizde hızlı bir şekilde üretilmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte her türlü hava koşuluna uygun tiny house’lar tasarlanabilmektedir. Taşınır veya sabit olabilen bu mini evler size dilediğiniz yerde yaşam fırsatı sunmakta ve dört mevsim kullanılabilmektedir.

Tiny House Kişiselleştirilebilir mi?
Doğal ahşap malzemelerle hazırlanan çevre dostu evlerimiz, farklı ebat ve dekorasyon anlayışlarıyla üretilmektedir. İstediğiniz bir modeli seçebilir ya da hayalinizdeki mini ev konseptinin üretilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tiny house ölçüleri alacağınız modele göre farklılık gösterebilir. Mobil evlerimiz 20 – 50 metrekare arasında ve 5 – 9 metre yükseklikte olabilmektedir. İçerisinde banyo, mutfak araçları ve klima gibi cihazlar yer almaktadır.

Tiny House’da Soba Veya Şömine Yapılabilir mi?
Uygun fiyatlı ve düşük masraflı olmalarının yanında, Tiny house’lar son derece şık bir tasarıma sahip evlerdir. İç dekorasyonları müşteri beklentileri doğrultusunda şekillendirilebilir. Doğa ile başbaşa, zorlu kış şartlarında yaşam sürebilmeniz için evlerimize isteğe bağlı olarak soba veya şömine eklenebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.