Tiny House Duvar Kalınlığı

Tiny House Duvar Kalınlığı

Tiny house duvar kalınlığı değerli müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Bunun nedeni ise dış çevrede ve genellikle tenha noktalarda içerisinde güvenle kalınabilmesi için olmaktadır. Dış çevre koşullarına karşı maksimum dayanıklılık sağlayabilmesi adına en başta tiny house duvar kalınlığı büyük bir öneme sahip olmaktadır. Duvar kalınlığı gerekli standartları sağladığında hiçbir şekilde dış çevrenin olumsuz etkilerinden zarar görmemektedir.

Yine her türlü darbe vb. durumlarda da kalınlık oldukça büyük bir önem oluşturmaktadır. Bu durum yine enerji tüketimini ve yalıtımı da doğru yönde etkilemektedir. Sağlam ve konforlu tiny house ev modelleri için duvar kalındığı en doğru düzeyde tasarlanmalıdır. Firmamız bu konuda çok özel çalışmalara imza atmış bulunmaktadır. Standartlara en uygun şekilde gerekli çalışmaları yürüterek işinde uzman bir ekiple istenenden çok daha fazlasını ortaya çıkartmaktadır. Tiny house duvar kalınlığı anlamında firmamız genel olarak 155 mm dış duvar ve 105 mm iç duvar kalınlığı şeklinde uygulamaları baz almaktadır.

Bu ölçü tüm bunların yanı sıra yine müşteri taleplerine uygun olarak istenen kriterlere uygun biz şekilde düzenlemeler gerçekleştirilmektedir. En gelişmiş malzemelere tercih edilerek sizlerin memnuniyetini en özel şekilde sağlayabilecek tiny house ev modelleri tekerlekli ayrıcalıkları ile kullanımınıza sunulmaktadır. Huzurla, konforla ve büyük bir memnuniyet içerisinde sizlerde bu özel yapıları kolayca tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.