Tiny House Arazisi Nasıl Olmalı

Tiny House Arazisi Nasıl Olmalı

Tiny house evlerle ilgili en çok merak edilmekte olan konuların başında gelmektedir. Küçük ev tasarımlarının araziye sorunsuz olarak oturabilmesi adına en özel sistemler tercih edilmektedir. Taşınabilir mobil küçük tiny house ev tasarımlarında evlerin zemin bölgesinde yer alan her bir noktaya kriko ve lastik gibi farklı eklentiler kullanılmaktadır. Bu sayede tiny house evin zemin kısmında 8 farklı noktada araziye temas ayrıcalığı bulunmaktadır.

Tiny house zemin bölgesinde yer alan bu özel kriko kısımlarının uç noktalarında yumuşak zeminlere batmaması için kullanılan 40 cm x 40 cm ebatlarından oluşan pabuçlar yer almaktadır. Bu pabuçlar beton ya da ahşap şeklinde bulunabilmektedir.

Bu özel eklentiler sayesinde tiny house ev modelinizi arazi üzerine kolaylıkla istediğiniz şekilde park edebilir ve bir an önce sevdikleriniz ile yaşamaya başlayabilirsiniz.

  • Arazinin kalan diğer noktalarını hayal ettiğiniz biçimde düzenleyerek güzel bir ortamın oluşmasını sağlayabilirsiniz. En gelişmiş ve kullanışlı tiny house ev tasarımlarına sahip olabilmek için sizlerde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Ziyaretçi Yorumları (1)
    1. Erdem KILIÇ dedi ki:

      İzmir Urla’da 1. Derece doğa koruma alanında 1 dönüm arsa var. Buraya tiny house koyabilirmiyim.