Beykoz Tiny House

Beykoz Tiny House

Tiny house beykoz tasarımları kendilerine özel bir alanda yaşamak isteyenler için ideal bir ev konseptidir. İstanbul’un köklü ilçelerinden olan Beykoz’un değerli sakinleri için mühendis ekibimizle oluşturduğumuz yeni nesil küçük evler, sizlere doğal ve konforlu bir evde yaşamanın ayrıcalığını sunuyor.

Tiny House Beykoz Uygun Evler ve Avantajları
Tiny house özellikleri arasında en dikkat çekeni, modern teknoloji ile doğal yapı malzemelerini bir araya getirmiş olmasıdır. Çoğunlukla ahşap malzemelerle üretilen evlerimiz, kullanım sırasında da doğaya zarar vermez ve size sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralar. Tiny house beykoz tasarımları yalnızca güzel ilçemizde değil, istediğiniz her yerde hayatınızı sürdürme fırsatı sunar. Taşınabilir ve tekerlekli küçük evler, belediye iznine gerek duymadan istediğiniz arazinin üzerine kurulabilir.

Hem unutulmaz tatiller için hem de organik bir yaşam sürmek için kaçırılmaz bir fırsat olan küçük evler, aynı zamanda son derece dayanıklıdır. Yüksek soğuklara ve sıcaklara karşı sağlam durabilen tiny house beykoz mobil taşınabilir evler içerisinde ısınma ve serinletme sistemleriyle birlikte hazır olarak satılmaktadır. Tiny house beykoz fiyatı ve iç özellikleriyle büyük beton evlerden çok daha uygundur. Genişlikleri 10 – 45 metrekare arasında değişiklik gösterebilir. İsteyen müşterilerimiz mühendis ve mimarlarımızla görüşerek hayalindeki mimariye uygun evler tasarlanmasını talep edebilir.

Tiny House Beykoz Yeni Nesil Tasarım
Tiny house beykoz küçük evler sıradan bir karavan veya konteyner evden farklı ve çok daha lüks bir yapıya sahiptir. İçinde banyo ve lavabo gibi birçok özellik bulunur. Su geçirmeyen, aşınmayan bir dış yapıya ve rutubetsiz bir ortama sahiptir. Tiny house beykoz tasarımlarımızla ilgili olarak detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.