2+1 Tiny House

2+1 Tiny House

2+1 tiny house sıradan bir evden çok daha ötesi. Hayal ettiğiniz bir çevrede ev sahibi olmanın ayrıcalığını hissedeceğiniz küçük evler, uygun araçlarla taşınabilir ve sizlere istediğiniz yerde yaşama şansı sunar.

2+1 Tiny House Küçük Ev Modellerinin Avantajları
Ekonomideki çalkantılı dönemlerde ortaya çıkan küçük ev konseptleri, bugün büyük şehir yaşamından uzaklaşmak isteyenlerin en önemli tercihlerinden biri haline geldi. Çoğunlukla 10 – 40 metrekarelik olan tiny house tasarımları gelişen teknoloji ve artan ilgi nedeniyle istenilen şekillerde tasarlanabiliyor.

Tiny house fiyatları ile yüksek ücretler ödenen büyük betonarme evlerden çok daha avantajlı. Üstelik evin özellikleri içinde yaşayacak kişiler tarafından belirlenebiliyor. Mühendis ve mimarlarımız, minimal ev hayallerinizi proje haline getirerek 30 – 90 gün içerisinde tamamlayabiliyor. 2+1 tiny house tasarımlarının önemli artılarından biriyse, içerisinde temel ihtiyaçların karşılandığı bölümlerin olması. Tiny house ev modelleri içinde mutfak, banyo bölümlerinin yanında, ısınma ve serinletme sistemleri de kurulu olarak alıcısıyla buluşuyor.

  • Yeni Nesil Tiny House Çeşitleri
    Sıradan tek odalı ve karan evlere benzeyen tiny house modelleri yerine artık daha geniş ihtiyaçları karşılayan 2+1 küçük ev modellerini üretmeye başladık. İçerisinde teknolojik imkanların yer aldığı bu evlerle dilediğiniz araziye kurulum yapabilir ve huzurlu bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz. 2+1 tiny house fiyatı ve tasarımıyla bilindik küçük evlerden çok daha konforlu ve doğa dostu özelliklere sahip. Kalabalıklardan ve betonarme evlerden sıkılanları yeni teknik özellikleriyle ilgi gören yeni küçük evlerimizi denemeye davet ediyoruz. 2+1 tiny house hakkında avantajlı fiyat almak ve mühendislerimizle rüya ev projenizi paylaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.